Hakkımızda Koleksiyon Referanslar Müşteri Hizmetleri Sık Sorulan Sorular Galeri İletişim
Türkçe İngilizce
Ön Büro Servis Mutfak Kat Hizmetleri Güvenlik
Teknik Servis Sağlık T-Shirt Özel Tasarımlar Diğerleri
İletişim Bilgilerimiz
İletişim Formu Gönder
Google Haritada Yerimiz
Websitesi Kullanım Koşulları
Web Sitesi Gizlilik İlkeleri
Site Haritası
Ana Sayfaya Dön

WEB SİTESİ GİZLİLİK İLKELERİ

Uniteks Üniforma ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiç bir şekilde kullandırmaz.

Uniteks Üniforma ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

• Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek

• Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek

Kişisel bilgilere sadece yetkili Uniteks Üniforma ve Ekip Bilişim Hizmetleri - (Sema Timur) üst düzey yetkilileri ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan teknik yetkilimiz erişebilirler. Uniteks Üniforma ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.) web sitesini iyileştirmek ve genel olarak ziyaretçiler (tüketiciler) hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kendi iç çalışmalarında kullanır. Üçüncü kişilere hiçbir şekilde açıklanmaz ve paylaşılmaz.

Uniteks Üniforma, sitesindeki bağlantılar aracılığı ile gideceğiniz diğer sitelerin, Uniteks ÜniformaGizlilik İlkeleri 'ne uyacaklarını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Saygılarımızla
Uniteks Üniforma

Antalya Ajans Antalya Tanıtım Sayfaları