Hakkımızda Koleksiyon Referanslar Müşteri Hizmetleri Sık Sorulan Sorular Galeri İletişim
Türkçe İngilizce
Ön Büro Servis Mutfak Kat Hizmetleri Güvenlik
Teknik Servis Sağlık T-Shirt Özel Tasarımlar Diğerleri
İletişim Bilgilerimiz
İletişim Formu Gönder
Google Haritada Yerimiz
Websitesi Kullanım Koşulları
Web Sitesi Gizlilik İlkeleri
Site Haritası
Ana Sayfaya Dön

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

www.uniteksuniforma.net alan adı altında yayımlanan Uniteks Üniforma firması Resmi Web Sitesi altında yayımlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Uniteks Üniforma firması ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur 'a aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak , ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Uniteks Üniforma firmasının sitesindeki bağlantılar sizi Uniteks Üniforma Resmi Web Sitesi ağının dışına götürebilir. Uniteks Üniforma ve Ekip Bilişim Hizmetleri bu sitelerin içeriği, doğruluğu ve işlevi ile ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylıklar sağlamak amacıyla sunulmaktadır.

Uniteks Üniforma, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Uniteks Üniforma, veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Uniteks Üniforma ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Uniteks Üniformave Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Uniteks Üniforma firmasına ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, şikayet, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Uniteks Üniforma ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur 'un mülkiyetine geçer. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Uniteks Üniforma firmasının Resmi Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Uniteks Üniforma firması yetkilileri ve Ekip Bilişim Hizmetleri - Sema Timur sorumlu tutulamaz.

Saygılarımızla
Uniteks Üniforma

Antalya Ajans Antalya Tanıtım Sayfaları